18 06 2008

NE YAPTIN BU GÜN !!!!!!!

Adam aksamleyin is cikisi eve geldiginde evin bahcesinin karmakarisisk oldugunu görmüs... sal
üc cocukta bahcede camurlar icinde oynuyormus  bos yemek kutulari ve icecekler etrafa dagilmis karisinin arabasi garajin önünde, bir kapisi acik yamuk park edilmis. Evin icine girdiginde durum daha vahim bir hale dönüsmüs.
Giristeki halinin bir ucu kivrilmis havaya kalkmis ve abajur masanin üzerine devrilmis, salondaki televizyonun sesi sonuna kadar acikcizgi filim kanalinday mis, televizyonun üzerinde yarisi icilmis meyve suyu bardagi ha döküldü ha dökülecek vaziyetteymis. yersıl
Oturma odasinda yerler oyuncaklar ve cocuk kiyafetleriyle dolmus,kek mutfaga girdiginde lavobonun ici hala sabah bulasiklariyla doluymus hattakirilan bardagin bir parcasida masanin altindaymis, bulasüst tarafa yöneldigignde merdivenlerdeki elbiseleri farketmis.Telasla karisininbasina kötü birsey geldigini yadahastalandigini düsünerek hizla kosmaya baslamis.
Misafir odasina geldiginde karisinin kanepeye uzanip kitap okudugunu görmüs,oku kadin kocasinin geldigini görüp kafasini kitaptan kaldirirp gülümseyerek hosgeldin demis günün nasil gecti? Adam cevaplamis  herzamanki gibi ..
Ardindan saskinlikla sormus ne oldu bugün böyle ? karisi gülümseyerek hafifce
 dogrulmus ve sen her aksam eve geldiginde bu gün ne yaptinki demezmiydin... adam   evettt..kadinyerinden kalkip kocasinin yanina gelmis ve güzelll 
       bu gün her gün yaptıklarımı yapmadım sadece... 


http://gurbetci66.blogcu.com/ arkadaşıma tşk yazısını bloğunda çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim..

0
0
0
Yorum Yaz