05 07 2009

Ankara festivali-2

Ankara belediyesinin düzenlediği 2.Ankara festivali temmuzun 3.de başlamış.geçen yıl gidememiştim,kızkardeşlerimle  bugün gittik çok eylendik..fuar alanını gezmek epey zaman alıyo..güzel yemek standları var

kıraç harikaydı inanılmaz çosturdu...
5 Temmuz Pazar günü Demet Akalın ve Kutsi, 6 Temmuz Pazartesi günü Mustafa Sandal, 7 Temmuz Salı günü İsmail Türüt, Zeynep Başkan, Gökhan Birben, 8 Temmuz Çarşamba günü Ebru Gündeş,  9 Temmuz Perşembe günü Zara ve Uğur Işılak, 10 Temmuz Cuma  günü Ferhat Göçer, 11Temmuz Cumartesi günü Muazzez Ersoy ve İzzet Yıldızhan ve 12 Temmuz Pazar günü de MFÖ Konser vererek Ankara unutamayacakları bir hafta yaşatacaklar.


(Atatürk Kültür Merkezi'nde (Eski Hipodrom Alanı) 3-12 Temmuz tarihleri arasında 
 festivalde, oyun gruplarının yer alacağı oyun sokağında çocuklara yönelik gösteriler de sunulacak. Uygur kardeşlerin de katıldığı özel yarışmalar düzenlenecek, tiyatro gösterileri gerçekleştirilecek. Ayrıca, festival alanında vatandaşlar birbirinden değişik ürünlerin yer aldığı yüzlerce stantta gıdadan giyime kadar her türlü ihtiyaçlarına cevap vermek üzere özel olarak hazırlanan sokaklarda hem keyifli hem hesaplı alışveriş imkanı bulacaklar.)
hanımlar lokallerinin sergileri var..


                       tel üstünde motosikletle gösteri çok ilginçti

0
0
0
Yorum Yaz